Hobbs and Shaw – producent Szybkich i wściekłych pozywa Universal Pictures!

Pojawiły się pierwsze problemy związane ze spin-offem Szybkich i wściekłych. Neal H. Moritz, producent związany z serią, postanowił pozwać studio Universal Pictures.

O co poszło? Otóż Moritz według wcześniejszych uzgodnień miał zostać głównym producentem Hobbs and Shaw. Studio jednak na ostatniej prostej zmieniło plany i chce nieco obniżyć jego pozycję. Dla Moritza jest to niedopuszczalne, jako że producent uważa, że za swój wkład zasłużył na coś więcej. Jest to o tyle istotne, że przy takiej zmianie zamiast procenta od wpływów, miałby dość procent od zysku, co znacznie zmniejszyłoby jego gażę.

kadr z filmu Szybcy i wściekli 8

kadr z filmu Szybcy i wściekli 8

Zobacz również: Wikingowie 5B – nowa zapowiedź serialu

Obecnie, jak już wspominałem na początku newsa, niewiele wiadomo o samej fabule obrazu. Jednakże niedawno do obsady widowiska akcji dołączył Idris Elba. Aktor wcieli się w głównego rywala rzeczonej powyżej dwójki, co jest kolejnym powodem, dla którego będzie warto zainteresować się omawianym projektem. Obraz pojawi się w amerykańskich kinach już 2 sierpnia 2019 roku.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?