Hugh Jackman w roli kontrowersyjnego polityka! Zwiastun filmu The Front Runner!

Zaprezentowano pierwszy zwiastun filmu The Front Runner z Hugh Jackmanem w roli głównej! Zapowiada się bardzo ambitna produkcja oparta na faktach!

Aktor wcieli się w postać Gary’ego Harta, byłego senatora stanu Kolorado (1975-1987), który stał się najbardziej znany dzięki swoim kandydaturom w wyborach prezydenckich w 1984 i 1988 roku. Podczas ostatniej kampanii uważany był za faworyta (front-runnera), jednak jego szanse na prezydencki stołek zaprzepaściły oskarżenia w mediach o pozamałżeński romans.

Reżyserem filmu jest Jason Reitman, który stworzył m.in. film Juno. W The Front Runner pojawią się także Vera Farmiga (W chmurach), Molly Ephraim (Ostatni sprawiedliwy), J.K. Simmons (Whiplash) czy Josh Brener (Dolina Krzemowa).

Źródło: YouTube | Ilustracja główna: SONY

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?