Advertisement
Advertisement

Ian McKellen otrzymał szczepionkę na Covid-19

W momencie ogłoszenia wynalezienia szczepionki na świecie wielu ludzi ma powód do radości, aby móc podjąć odpowiednie kroki zapobiegawcze, aby móc się zaszczepić przed koronawirusem. Do tego grona osób dołączył Ian McKellen wcielający się w rolę Gandalfa i Magneto.

Aktorzy nie tworzą tylko wielkich niezapomnianych i nieśmiertelnych ról na ekranie. Poza nim musza również dbać o swoje zdrowie, dlatego też Ian McKellen dołączył osatnio do grona osób, które przyjęły szczepionkę na Covid-19. 81-letni aktor ma powtórzyć szczepienie w postaci przyjęcia drugiej dawki leku za trzy tygodnie.

Oto co aktor powiedział odnośnie przyjęcia szczepienia na Twitterze:

Zobacz również: Liga Sprawiedliwości – Zack Snyder zdradza premierę

Rozmawiając z ITV News, aktor wspomniał:

„To prawdziwy dodatek do tego wszystkiego, móc oglądać i obserwować co działa a co nie działa w tym kraju. Wygląda na to, że NHS jest na szczycie listy instytucji, które działają.”

 

„Oczywiście, wiem, że nie przeżyłbym gdyby nie NHS. Jestem odrobinę starszy niż NHS, ale kiedy byłem dzieckiem otrzymywałem odpowiednie leczenie kiedy go potrzebowałem – Co za wspaniały kraj.” – dodaje aktor.

Wczoraj gwiazdy telewizji brytyjskiej Prue Leith i Michael Whitehall byli pierwszymi co przyjęli szczepionkę przeciwko Covid-19.

Wielbiciel wszelkiej popkultury i wieczny poszukiwacz nowych pasji. Miłośnik fantasy zwłaszcza twórczości Tolkiena i Sapkowskiego. Zapalony gracz zarówno komputerowy jak i konsolowy. Zafascynowany kinem, książkami oraz muzyką filmową. W wolnym czasie poświęcam się przygotowaniom na start w biegu Hardcore na Runmageddonie.
Słuchacz każdego gatunku muzycznego, stale starający się poszerzać horyzonty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?