Late Night – zwiastun nowej komedii z Emmą Thompson i Mindy Kaling w rolach głównych!

Wytwórnia Amazon Studios opublikowała nowy zwiastun swojej nadchodzącej wielkimi krokami komedii pt. Late Night. Trailer podkreśla, w jaki sposób determinacja Molly pomoże odzyskać Katherine jej własny nocny talk-show. Zainteresowani? W rolach głównych występują Emma Thompson i Mindy Kaling. Zapraszam serdecznie do oglądania!

Warto tutaj dodać, że Kaling sporządziła również scenariusz do omawianej produkcji. Reżyserią komedii zajęła się natomiast Nisha Ganatra.

Zobacz również: Fantasy Camp – Jennifer Garner zastępuje Kristen Bell w muzycznej komedii!

Historia koncentruje się na Katherine Newbury (Emma Thompson). Bohaterka to znana prowadząca liczącego się w telewizji nocnego talk-show. Niestety po oskarżeniach sugerujących nienawiść protagonistki do kobiet, ta zmuszona jest zatrudnić Molly (Mindy Kaling), a więc jedyną kobietę do zespołu scenarzystów, składającego się dotychczas wyłącznie z samych mężczyzn. Jednakże szybka reakcja na krytykę bohaterki nie zdaje rezultatu. Katherine notuje ogromne spadki oglądalności. W związku z tym pojawiają się plany zdjęcia programu protagonistki z anteny. Molly, pragnąc udowodnić swoją wartość i zaprzeczyć ogólnej opinii, iż została zatrudniona jedynie w celu udowodnienia nieprawdziwości krytyki skierowanej w Katherine, bierze się ostro do roboty. Rezolutna kobieta usilnie stara się ożywić podupadły program pracodawczyni, a jej determinacja nie tylko przywraca do łask popularny talk-show, lecz również powoduje daleko idące zmiany na lepsze.

W obsadzie Late Night znajdują się ponadto następujące gwiazdy: John Lithgow, Hugh Dancy, Reid Scott, Denis O’Hare i Megalyn Echikunwoke.

Omawiana produkcja zadebiutuje w amerykańskich kinach już 7 czerwca 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Amazon Studios

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?