Fantasy Camp – Jennifer Garner zastępuje Kristen Bell w muzycznej komedii!

Dzięki portalowi Deadline, mam przyjemność was poinformować, iż Jennifer Garner dołączyła do obsady muzycznej komedii pt. Fantasy Camp. Aktorka zagra w produkcji główną rolę.

Sam zaś film przedstawi historię nauczycielki prowadzącej zajęcia ze sztuki teatralnej w gimnazjum (w tej roli wystąpi wspomniana wcześniej Garner). Bohaterka postanowi stawić czoła własnym lękom, a co za tym idzie, ruszyć w pościg za swoimi marzeniami, podczas udziału w broadwayowskim obozie aktorskim dla dorosłych.

Jennifer Garner

Fot.: Disney

Zobacz również: Oszustki – dwa nowe fragmenty kryminalnej komedii z gwiazdorską obsadą!

Pierwotnie w obrazie miała wystąpić Kristen Bell, jednakże realizacja projektu, rozpoczęta już w kwietniu 2018 roku, przeciągała się i w końcu nie doszła do skutku. W związku z tym rzeczona gwiazda opuściła zmagającą się z problemami produkcję. Miejmy nadzieję, że wybór nowej gwiazdy w postaci Garner pozwoli w końcu na ukończenie omawianego projektu.

Scenariusz do Fantasy Camp napiszą Abby Kohn i Marc Silverstein opierając się na pierwotnym tekście sporządzonym przez Sida Kargera. Warto tutaj dodać, że wspomniana dwójka zajmie się też reżyserią powstającego w bólach filmu. Zważywszy na fakt, że oboje mają niemałe doświadczenie w realizacji przyzwoicie zabawnych komedii, to być może uda im się stworzyć w przypadku Fantasy Camp coś godnego uwagi widzów. Trzymajmy więc za nich kciuki! Garner bowiem zasługuje tylko na dobre filmy, chyba przyznacie mi rację?

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – STX Financing LLC

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?