Maciej Musiał i Cezary Pazura jako piłkarz i trener. Zwiastun komedii romantycznej Druga połowa

W sieci zadebiutował oficjalny zwiastun polskiej komedii romantycznej Druga połowa, której gwiazdami są Maciej Musiał, Cezary Pazura, Jacek Knap i Marianna Zydek.

Druga połowa to polska komedia romantyczna, w której o serce córki trenera reprezentacji Polski walczy piłkarz oraz dziennikarz sportowy. Poniżej przedstawiamy oficjalny zwiastun filmu, a w dalszej części tekstu szczegółowe informacje o produkcji: opis, obsadę, twórców czy datę premiery.

Druga połowa – oficjalny zwiastun

Druga połowa: obsada i twórcy

W gwiazdorskiej obsadzie zobaczymy między innymi: Cezarego Pazurę, Macieja Musiała, Mariannę Zydek, Jacka Knapa, Joannę Kuberską, Małgorzatę Rozenek-Majdan, Andrzeja Grabowskiego, Piotra Roguckiego, Ilonę Ostrowską, Sławomira Orzechowskiego czy Iwonę Bielsą. W produkcji udział wzięli także: gwiazda reprezentacji Polski w piłce nożnej Grzegorz Krychowiak, znani komentatorzy i dziennikarze sportowi  Dariusz Szpakowski, Roman Kołtoń i Michał Pol oraz wiele innych zaskakujących osób ze świata futbolu.

Zobacz również: Polskie filmy na Netflix – 20 filmów, które warto obejrzeć!

Na stanowisku reżysera zasiadł Łukasz Wiśniewski. Scenariusz przygotował Sebastian Staszewski i Jarosław Stróżyk. Zdjęcia stworzyli Tomasz Dobrowolski oraz Mikołaj Syguła. Za produkcję odpowiada House Media Company. Producentem Drugiej połowy jest Grzegorz Olkowski, a koproducentem Canal+.

jacek knap i marianna zydek 2021 romantyczna scena warszawa syrenka 2021

fot. Kino Świat

Druga połowa: opis filmu

Młoda lekarka Magda spotyka przypadkiem tajemniczego i przystojnego dziennikarza Mateusza. Zauroczona nowopoznanym mężczyzną nie wie, że nad rodzącym się uczuciem od początku wisi złe fatum. Sprawy komplikują się bardzo szybko – kiedy wychodzi na jaw, że Magda jest córką trenera reprezentacji Polski, z którym Mateusz od dawna jest w ostrym konflikcie. Sytuacji dodatkowo nie ułatwia fakt, że dziewczyna jest także obiektem westchnień gwiazdy futbolu – Jarosława Kota – który nie cofnie się przed niczym, by zdobyć serce wybranki. Idąc za radą jej przyjaciółki, piłkarz wdraża w życie spektakularny plan „3 x Z” – i chcąc „Zaskoczyć, Zauroczyć i Zaimponować” Magdzie, wykorzystuje przy tym nieograniczone środki finansowe i ułańską fantazję. Mateusz również będzie chciał przypodobać się dziewczynie, ale w kompletnie odmiennym stylu. Czy ma jakiekolwiek szanse w miłosnej grze, w której jeden niespodziewany ruch może postawić go na spalonej pozycji?

Zobacz również: Najlepsze filmy o piłce nożnej | TOP 15

Druga połowa: kiedy premiera?

Film trafi do polskich kin 28 maja. Za dystrybucję odpowiada Kino Świat.


źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: Kino Świat

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?