Advertisement
Advertisement

Matrix 4 – poznaliśmy tytuł najnowszej części!

Popularna seria science fiction mimo upływu dwudziestu dwóch lat od premiery pierwszej części nie kończy swojej historii na trzech produkcjach. Matrix 4, której samodzielną reżyserką będzie Lana Wachowski, właśnie otrzymał swój prawdopodobny tytuł!

Choć w dalszym ciągu nie pojawiły się wzmianki o fabule, w sieci znaleźć można prawdopodobny tytuł filmu Matrix 4. Brzmi on The Matrix: Ressurection (ang. zmartwychwstanie), co w połączeniu z poprzednimi sequelami – Rewolucja i Reaktywacja – tworzy całkiem dobrze komponującą się całość. Zatem wielce prawdopodobne, że w rzeczywistości właśnie taki będzie oficjalny tytuł 4. części Matrixa. Na ten moment studio nie wydało oficjalnego oświadczenia, a przeciek nazwy pochodzi z instagramowego konta jednej z charakteryzatorek pracujących na planie superprodukcji sci-fi.

Zobacz również: Filmy science-fiction 2021. Sci-Fi wyczekiwane przez fanów gatunku!

To już dwadzieścia dwa lata od premiery pierwszego Matrixa, w którym to obserwowaliśmy aktorski wzlot Keanu Reevesa w roli Neo. W nadchodzącej czwartej części aktor ponownie wcieli się w tę postać, a ze starej obsady będzie towarzyszyła mu Carrie-Anne Moss (Trinity). Wśród nowych aktorów są między innymi Neil Patrick Harris czy Yahya Abdul-Mateen II.

Datę premiery filmu Matrix 4 zaplanowano na 22 grudnia 2021 roku. Czwarta część starcia ludzi i maszyn dostępna będzie do obejrzenia jednocześnie w kinach oraz na HBO MAX.


Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Matrix

Redaktor prowadzący działu "Z ostatniej chwili"

Pisarz z zamiłowania, dziennikarz z pasji, fanatyk filmu i literatury. W międzyczasie poza pisaniem oddaje się szlachetnej sztuce muzyki.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?