Monster Problems – Dan Ewing w obsadzie filmu osadzonym post-apokaliptycznym świecie zdominowanym przez potwory!

Według raportu podanego przez portal Collider, australijski aktor o imieniu Dan Ewing dołączył do Dylana O’Briena w nowej produkcji Paramount Players, którym jest post-apokaliptyczny film Monster Problems. Postać, jaką zagra nowo zaangażowany członek obsady projektu, to Cap. Bohater opisywany jest jako doskonały ludzki okaz, męski ideał, coś na wzór Thora i Bear Gryllsa.

Omawiany projekt będzie pierwszym hollywoodzkim filmem dla Ewinga, który najlepiej znany jest z australijskiej opery mydlanej pt. Zatoka serc. To ta sama seria, która dała początek karierom takich gwiazd jak Chris Hemsworth, Naomi Watts, Isla Fisher czy zmarły Heath Ledger.

Fot.: Sparkefilms

Zobacz również: Zakonnica – będzie kontynuacja opowieści o upiornej zjawie!

Monster Problems wyreżyseruje Michael Matthews. Film będzie opowieścią o dojrzewaniu. Sama historia skupi się na wycieczce z udziałem młodego chłopaka, żyjącego w post-apokaliptycznym świecie zdominowanym przez monstra. Obraz przyrównywany jest do serii Mad Max, jak również komediowego horroru Zombieland. Powyższa mieszanka została podobno uzupełniona charakterystycznymi dla twórczości Johna Hughesa elementami. Brzmi ciekawie?

W powstającym filmie wystąpią również: Michael Rooker, Jessica Henwick i Arianna Greenblatt. Warto tutaj dodać, że Rooker wcieli się w rolę eksperta od polowań, Clyde’a. Bohater pełni w filmie funkcję mentora Joela Dawnsona. Tą zaś postać odegra O’Brien, który zmuszony będzie nauczyć się sztuki przetrwania w tym jakże nieprzyjaznym dla ludzi świecie.

Pierwotny scenariusz dostarczył Brian Duffield. Za aktualną wersję odpowiedzialny jest Matthew Robinson.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Sparkefilms

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?