Oscary 2019 – niektóre nagrody będą rozdawane w trakcie przerwy reklamowej

Wokół Oscarów rzadko panuje spokojna atmosfera. Tym razem jednak ciężko powiedzieć o corocznej rutynie. Starczy powiedzieć, że aż 4 kategorie będą przyznawane, gdy widzowie w USA będą oglądać przerwę na reklamę.

Co więcej, ostatecznie gala nie będzie miała nawet swojego prowadzącego. Kategorie zaś, które zostaną dotknięte przez telewizyjne reklamy to kolejno: zdjęcia (Łukasz Żal został nominowany w tej kategorii za Zimną wojnę), montaż, aktorski film krótkometrażowy oraz charakteryzacja.

zimna wojna film 2018

fot. Łukasz Bąk

Zobacz również: Stacja Hulu otwarta na wznowienie skasowanych seriali superhero Netfliksa

Inna sprawa, że relacja z Nagród Akademii będzie również w mediach społecznościowych oraz na stronie oscar.com, gdzie oczywiście nie będzie miejsca na reklamowe bloki.

Źródło: The Hollywood Reporter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?