Player One – powstanie druga część!

Player One Stevena Spielberga to jeden z hitów 2018 roku, który przypadł do gustu sporej części widowni. Teraz wiemy, że możemy oczekiwać sequela.

Odpowiadający za literacki pierwowzór Ernest Cline przyznał w wywiadzie, że prace nad adaptacją Ready Player Two już trwają (premiera tejże książki miała miejsce w ubiegłym miesiącu), jednak przez wzgląd na aktualną sytuację w branży jest to raczej wstępny etap. Zarówno Tye Sheridan, jak i Olivia Cooke (która ma już nawet podpisany kontrakt na drugą część) są raczej pewnikami, nie wiadomo tylko, czy Spielberg zostanie ponownie zaangażowany jako reżyser.

Player One

fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Wonder Woman 3 – Film zostanie osadzony w czasach współczesnych?

Druga część opowiada o wydarzeniach świeżo po finale poprzednika. Wade trafił na trop jeszcze innego wynalazku Jamesa Hallidaya: specjalny interfejs, dzięki któremu można doświadczać gry wszystkimi pięcioma zmysłami, a co więcej – rozgrywka ma co nieco czerpać z prawdziwego życia gracza. Wade wyrusza na trop pewnego nowego artefaktu.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros.

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?