Portal – filmowa adaptacja nadal powstaje! J.J. Abrams zabiera głos

Pamiętacie jeszcze projekt filmowy o tytule Portal, który miał być adaptacją serii gier o tym samym tytule? Jeśli tak to mamy dla was świetną wiadomość!

Okazuje się, że film Portal nadal powstaje! Tak, projekt, który został zapowiedziany już 8 lat temu, jest nadal w planach Warner Bros. J.J. Abrams potwierdził fakt, podczas wywiadu z portalem IGN, tymi słowami:

Tak naprawdę to scenariusz filmu Portal, na ten moment jest w trakcie opracowywania w Warner Bros. Jesteśmy bardzo podekscytowani przedstawionym podejściem i pomysłem, więc zdaje się, że wszystko wraca na właściwe tory.

Portal - filmowa adaptacja nadal powstaje! J.J. Abrams zabiera głos

Portal 2, Valve

Po 8 latach niepewności, fani gier Portal (chyba) mogą zacząć się cieszyć. Sądząc po słowach Abramsa, film w końcu zdaje się być na właściwej drodze. Pozostaje jednak szczypta niepewności, gdyż to w 2016 roku, Abrams wypowiedział się na temat projektu w bardzo podobny sposób:

W przyszłym tygodniu spotykamy się z Valve. Jesteśmy cały czas aktywni w tej sprawie. Mam nadzieję że oficjalne ogłoszenie kinowego Portala to kwestia niedługiego czasu.

Miejmy jednak nadzieję, że tym razem będzie inaczej i „kwestia niedługiego czasu” nie będzie trwała kolejne 5 lat.

Zobacz również: Escape Room: Tournament of Champions – fotki z sequela horroru!

Portal to wydana w 2007 roku gra logiczna, mającą być początkowo dodatkiem do pakietu The Orange Box, jednak jej oryginalny pomysł został doceniony i zyskał sobie wielu fanów na całym świecie. Dzięki temu, w 2011 został wydany sequel tytułu, Portal 2.


Źródło: ign.com / Ilustracja wprowadzenia: Valve

Stały współpracownik

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?