Respect – premiera przesunięta o kolejne miesiące

Ostatnie miesiące miały obfitować w wiele obiecujących produkcji. Niestety sytuacja na świecie zmusiła studia filmowe do przeniesienia dat premier swoich najnowszych produkcji. Jedna z premier, na którą będziemy musieli poczekać, to Respect – biografia Arethy Franklin.

Studio MGM zdecydowało o przesunięciu o kolejne 7 miesięcy filmowej adaptacji biografii Arethy Franklin. Na samym początku studio planowało wypuścić do dystrybucji kinowej produkcje w sierpniu tego roku. Niestety zła sytuacja epidemiologiczna i wiążąca się z tym niepewna sytuacja kin na całym świecie były skutkiem pierwszego opóźnienia. Drugą datą miał być styczeń 2021 r., jednak studio, chcąc zyskać jak największą publiczność swojego najnowszego dzieła, podjęło decyzje o jeszcze dalszym przesunięciu w czasie. W wyniku ciągle niejasnej sytuacji spowodowanej COVID-19 aktualną datą premiery filmu Respect ma być sierpień 2021.

Zobacz również: Jennifer Hudson zagra Arethę Franklin w filmie biograficznym!

Aretha Franklin zasłynęła jako twórczyni przeboju Respect, który stał się feministycznym hymnem, a w 2004 roku magazyn Rolling Stone umieścił tę piosenkę na 5. miejscu swojego rankingu najlepszych utworów wszechczasów. Gwiazda jest również jedną z najczęściej honorowanych artystek w historii Grammy.

W filmie Respect w głównej roli zobaczymy laureatkę Oscara – Jennifer Hudson. Po jej występie w Dreamgirls możemy oczekiwać naprawdę dużo w nadchodzącej produkcji z jej udziałem. Ciekawostką jest to, że Jennifer Hudson została personalnie wybrana przez Arethę_Franklin do odtworzenia głównej roli. W pozostałych rolach zobaczymy Mary J.Blige, Marlona Wayansa oraz Foresta Whitakera.


Źródło: Yahoo! Entertaiment, Instagram / Ilustracja wprowadzająca: Studio MGM

Entuzjastka literatury i kina. Wielbicielka odkrywania nowych seriali oraz filmów. Poza tym ogromna fanka Formuły 1 i Disneya

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?