Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings – znani są już odtwórcy głównych ról | SDCC 2019

Oczekiwany z niecierpliwością panel Marvel Cinematic Universe na San Diego Comic-Con 2019 przyniósł informację o IV fazie filmowych produkcji z herosami Marvela. Jedną z produkcji będzie Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings. Film ten ma zapowiedzianą premierę na 21 lutego 2021 roku i znani są już aktorzy wcielający się w główne role.

Zobacz również: Falcon & Winter Soldier – Sam Wilson będzie w stroju Kapitana Ameryki! | SDCC 2019

fot: materiały prasowe

W główną rolę wcieli się Simu Liu. Jego przeciwnikiem ma być Mandaryn odgrywany przez Tony’ego Leunga. Tym razem złoczyńca będzie prawdziwym Mandarynem, stanowiącym realne zagrożenie. Obaj panowie są niezwykle cenionymi aktorami. Do obsady dołączyła też Awkwafina, lecz jeszcze nie znamy granej przez nią postaci. Tym samym przez Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings filmowy Marvel otwiera na azjatycką stronę swych dzieł, której Shang-Chi jest ciekawym reprezentantem. Bohater debiutował na łamach Special Marvel Edition #15 i był synem kultowego łotra Fu Manchu z dzieł Saxa Rohmera. Wpływ herosa na serię był tak wielki, że krótko po tym zmieniła ona nazwę na Master of King-Fu. Postać ta powstała na fali popularności kina o wschodnich sztukach walki, w tym samym czasie co Iron Fist.

fot: materiały prasowe

Dziennikarz, gitarzysta, miłośnik sztuki wszelakiej. Za autorytety stawiający sobie Alana Moore'a, Jimmy'ego Page'a i Julesa Verne. Osobnika tego można spotkać starówkach miast Rzeczypospolitej, które traktuje jak wehikuł czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?