Advertisement
Advertisement

Spider-Man 3 – Kevin Feige wypowiada się na temat plotek

W grudniu zeszłego roku otrzymaliśmy bardzo ekscytujące informacje na temat sequelu do filmu Spider-Man: Daleko od domu. Wygląda jednak na to, że nie wszystkie były w 100% prawdziwe.

Świat fanów MCU został niedawno zszokowany wieściami o tym, ze do obsady Spider-Mana 3 dołączyli m.in. Tobey Maguire, Andrew Garfield, Alfred Molina, Kirsten Dunst czy nawet Charlie Cox. Niestety jednak niektóre wiadomości były nie do końca prawdziwe. Prezes Marvel Studios, Kevin Feige, w niedawnym wywiadzie dla ComicBook.com wypowiedział się na temat plotek i teorii.

Przeczytałem jakieś rzeczy. Nie jestem pewien czy wszystkie. Zabawną rzeczą w spekulacjach online, kiedy mowa o naszych projektach, jest to, że czasami mogą one być bardzo chybione, a w innych przypadkach, szokująco bliskie prawdy, i to się utrzymuje już od kilku lat. Natomiast mówiąc, które jest, które wyssałoby całą zabawę z wszystkiego.

Spider-Man 3 - Kevin Feige wypowiada się na temat plotek

Fot. materiały prasowe

Zobacz również: Luke Cage i Jessica Jones – Kevin Feige, o możliwym powrocie seriali w przyszłości!

No cóż, nie otrzymaliśmy żadnego potwierdzenia na temat castingu. Na ten moment możemy się tylko domyślać, kto trafi do obsady, a kto pozostanie poza produkcją. Jamie Foxx oraz Alfred Molina wydają się być pewniakami, ale co do Andrew Garfielda, Kirsten Dunst, czy tym bardziej Tobey’ ego Maguire oraz Charliego Coxa, trudno jest na ten moment cokolwiek zapewnić. Film ma premierę w tym roku, więc w ciągu kilku następnych miesięcy możemy oczekiwać konkretnych informacji co do produkcji.

Spider-Man 3 - Kevin Feige wypowiada się na temat plotek

Fot. materiały prasowe

Na stołku reżyserskim zasiądzie Jon Watts, autor dwóch poprzednich części przygód Parkera. W obsadzie poza Hollandem znaleźć się ma również Benedict Cumberbatch jako Doctor Strange, Jamie Foxx jako Electro i Marisa Tomei jako Ciocia May.

Należący do IV fazy MCU i niezatytułowany jeszcze Spider-Man 3 swoją premierę ma mieć 17 grudnia 2021 roku.


Źródło: ComicBook.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?