Szybcy i wściekli 9 – nowy zwiastun pełen samochodowej akcji!

Szybcy i wściekli 9 z powodów znanych wszystkim nie trafił jeszcze do kin, ale może wreszcie w tym roku będziemy mieli szansę zobaczyć tą pełną akcji produkcję. W międzyczasie gdy na to czekamy, otrzymaliśmy nowy zwiastun!

Dziewiąta część serii filmów Szybcy i wściekli już w lipcu tego roku trafi do kin. Film ten pierwotnie miał mieć premierę w maju 2020 roku, ale produkcja ponownie została przełożona, tym razem na kwiecień tego roku. Jak można zauważyć, ten termin też nie wypalił, ale może wreszcie w lipcu otrzymamy tę długooczekiwaną kontynuację tej sagi. Cóż pożyjemy, zobaczymy. Na ten moment możemy cieszyć się najnowszym zwiastunem Szybcy i wściekli 9.

Zobacz również: Godzilla vs. Kong – MonsterVerse poszerzy się o kolejne produkcje?

Reżyserem będzie tym razem Justin Lin, który działał nad trzecią, czwartą, piątą i szóstą odsłoną franczyzy. Powraca trzon obsady, czyli Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges, Jordana Brewster i Nathalie Emmanuel. Na drugim planie pojawią się znowu Charlize Theron i Helen Mirren, zaś nowymi nabytkami będą John Cena oraz Michael Rooker.

Premiera planowa jest na 8 lipca 2021 roku.


Źródło: YouTueb / Ilustracja wprowadzenia: Universal Pictures

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?