Szybcy i wściekli 9 przełożeni!

Zanim ekipa Vina Diesela ewentualnie wyleci w przestrzeń kosmiczną, zejdą mocno na ziemię.

Nie trzeba było długo czekać na konsekwencje przełożenia premiery Nie czas umierać.  Dziewiąta odsłona Szybkich i wściekłych miała zawitać do kin 2 kwietnia 2021 roku. Ostatecznie – jako że film o przygodach Jamesa Bonda zostanie ostatecznie wyemitowany w tym terminie – Universal Pictures uznało za stosowne przesunąć otwarcie na końcówkę kolejnego miesiąca, a konkretnie 28 maja.  Zapewne to jedna z wielu tego typu zmian, jakie czekają nas w najbliższym okresie.

Rodriguez

kadr z filmu Szybcy i wściekli 7

Zobacz również: Nie czas umierać – tegoroczna premiera odwołana z powodu nasilenia pandemii!

Szybcy i wściekli 9 miało mieć premierę 22 maja. Została ona jednak przeniesiona z powodu obecnych warunków na 2 kwietnia 2021 roku. Reżyserem będzie tym razem Justin Lin, który działał nad trzecią, czwartą, piątą i szóstą odsłoną franczyzy. Powraca trzon obsady, czyli Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges, Jordana Brewster i Nathalie Emmanuel. Na drugim planie pojawią się znowu Charlize Theron i Helen Mirren, zaś nowymi nabytkami będą John Cena oraz Michael Rooker.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

samsung

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?