The Flash – Michael Keaton zagra w filmie!

Michael Keaton po prawie trzydziestu latach powróci do roli Batmana. Agencja aktora oficjalnie potwierdziła jego udział w filmie The Flash.

Jeszcze nie tak dawno temu Michael Keaton twierdził, że nie jest do końca pewny swojej roli w nadchodzącym filmie o Barry’m Allenie, a swoje niezdecydowanie argumentował m. in. pandemią. Jednak po krótkim czasie niepewności, agencja ICM Partners, która reprezentuje aktora, potwierdziła jego udział w filmie The Flash.

Michael Keaton i Robert Pattinson jako dwójka głównych Batmanów?

Kadr z filmu Batman, Warner Bros. Pictures

Keaton dwukrotnie wcielał się w rolę obrońcy Gotham. Jako Bruce Wayne zadebiutował w filmie Batman z 1989 roku w reżyserii Tima Burtona. W tej samej roli pojawił się także w kontynuacji Powrót Batmana w 1992 roku. W filmie The Flash nie będzie jednak jedynym powracającym Mrocznym Rycerzem, ponieważ już wcześniej zapowiedziano także powrót Bena Afflecka w tej samej roli. Nadchodząca produkcja, która będzie skupiona na przygodach Barry’ego Allena, oprócz dwóch Batmanów przedstawi także postać Supergirl.

Zobacz również: Shang-Chi – pierwszy zwiastun filmu Marvela! Azjatycki rozmach!

Film opierać się będzie na komiksie Flashpoint. Jest to jeden z większych crossoverów DC. Rozpoczyna się w momencie przebudzenia Flasha w całkowicie innym świecie. Liga Sprawiedliwości nie istnieje, Batman i Cyborg bezlitośnie tępią bandytów, a Aquaman i Wonder Woman toczą katastrofalną dla Europy wojnę. W tym dziwnym świecie musi odnaleźć się Barry Allen, który nadal pamięta poprzednie życie.


Źródło: cbr.com/ Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros.

Fanka Batmana, fantastyki, horroru i dobrych kryminałów.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?