The Lost City of D – Channing Tatum wystąpi w filmie u boku Sandry Bullock?

Channing Tatum prowadzi ostateczne negocjacje dotyczące jego roli w filmie The Lost City of D. Produkcją filmu zajmuje się Sandra Bullock za pośrednictwem jej Fortis Films wraz z Lizą Chasin i jej 3dot Productions.

Za reżyserię odpowiedzialni są Adam i Aaron Nee. W roli głównej wystąpi Sandra Bullock. Wcieli się w postać samotnej powieściopisarki, która niespodziewanie znajduje się w dżungli ze swoim modelem z okładki książki. W roli mężczyzny pojawi się najprawdopodobniej Channing Tatum. The Lost City of D oparto na pomyśle Setha Gordona.

Tatum niedawno zakończył zdjęcia do filmu Dog, w którym nie tylko występuje, ale jest także współreżyserem. Drugim reżyserem jest Reid Carolin.

Zobacz również: Johnny Depp – to jeszcze nie koniec procesów sądowych aktora?

Tatum ma także zagrać w thrillerze o potworach wytwórni Universal Pictures. Film wyprodukują Phil Lord i Chris Miller. W maju 2021 roku aktor opublikuje swoją pierwszą książkę dla dzieci poświęconą jego córce, zatytułowaną The One and Only Sparkella.


Źródło: variety.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu I wciąż ją kocham

Dziennikarka

Studentka filologii polskiej oraz publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Miłośniczka dobrego jedzenia i platform streamingowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?