Tytułowi bohaterowie i Idris Elba na nowych zdjęciach z Hobbs and Shaw!

Pojawiło się nowe zdjęcie promujące film Hobbs and Shaw, na którym możemy zobaczyć obu niepokornych bohaterów wraz z antagonistą widowiska, którego gra Idris Elba.

New photo from ‘Hobbs and Shaw’, starring Dwayne Johnson, Jason Statham, and Idris Elba from movies

Zobacz również: Aquaman osiąga pułap 1 miliarda dolarów w globalnym box offisie!

Hobbs & Shaw podąża zatem śladami agenta służb dyplomatycznych – Luke’a Hobbsa, odgrywanego przez Johnsona i zabójcy Deckarda Shawa, w którego wciela się Statham. Scenariusz do obrazu sporządził Chris Morgan, który pracował nad serią Szybcy i wściekli od jej trzeciej odsłony zatytułowanej Tokio Drift. Film został wydany w 2006 roku.

Nadchodzący spin off to zupełnie odrębna historia, niepowiązana z będącymi w trakcie rozwoju, kolejnymi częściami flagowej sagi. Dziewiąta odsłona zagości na ekranach kin 10 kwietnia 2020 roku, a 10 2 kwietnia 2021 roku.

W obsadzie widowiska znajduje się również Idris Elba i Vanessa Kirby. Aktor wcieli się w głównego antagonistę omawianego obrazu, natomiast jego koleżanka po fachu odegra Hattie Shaw. Hobbs & Shaw rozgrzeją kina do czerwoności już 2 sierpnia 2019 roku.

Źródło: Reddit / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Szybcy i wściekli 8

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?