Venom 2 – Andy Serkis jednym z kandydatów na stanowisko reżysera!

Trwają przygotowania do sequela jednej z większych niespodzianek ubiegłego roku, jeśli chodzi o blockbustery. Sony Pictures są teraz na etapie poszukiwań reżysera.

Najnowsze doniesienia wskazują na trójkę kandydatów. Pierwszym jest oczywiście wspomniany w tytule Andy Serkis, mający w swoim reżyserkim dorobku takie filmy jak Pełnia życiaMowgli: Legenda dżungliJego konkurentami mają być Rupert Wyatt (Geneza planety małp) oraz  Travis Knight, który w pewnym stopniu przywrócił do łask uniwersum Transformers dzięki filmowi Bumblebee. Tak czy inaczej, wygląda na to, że Venom 2 powinien być w dobrych rękach.

kadr z filmu Venom

kadr z filmu Venom

Zobacz również: Deadpool raczej nie pojawi się w trzecim Spider-Manie z MCU, ale Venom ma szansę!

Opis pierwszej części: w główną rolę w filmie reżyserowanym przez Rubena Fleischera wciela się mający na koncie nominację do Oscara Tom Hardy. W obsadzie znaleźli się również: Woody Harrelson, Michelle Williams, Scott Haze, Jenny Slate, Riz Ahmed, Reid Scott oraz Sope Aluko.

Venom 2 będzie kontynuował historię połączenia człowieka z symbiontem, przeciwnikiem naszego bohatera ma zaś być Carnage, którego nosiciel, Cletus Cassidy, będzie grany przez wspomnianego Harrelsona, zapowiedzianego w jednej z ostatnich scen pierwszej części.

Film miał swoją premierę 5 października 2018 roku.

Źródło: comicbookmovie.com | Ilustracja główna: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?