the old guard background Advertisement

Deadpool raczej nie pojawi się w trzecim Spider-Manie z MCU, ale Venom ma szansę!

Venom został powszechnie skrytykowany przez recenzentów, jednak zebrał doprawdy imponujące zyski. W ostatnich dniach pojawiła się interesująca plotka.

Roger Wardell – który w przeszłości podzielił się pewnymi, jak się okazało potem, prawdziwymi informacjami odnośnie Avengers: Koniec gry – tym razem napisał na Twitterze, że choć nie ma planów na wstawienie Deadpoola do sequela Spider-Man: Daleko od domu, Sony bardzo chciałoby wcisnąć do tego filmu Toma Hardy’ego w roli Eddy’ego Brocka.

Zobacz również: Ultimates kolejną supergrupą w MCU?

Spider-Man: Daleko od domu zakończy Trzecią Fazę Kinowego Uniwersum Marvela. Mówi się, że to swego rodzaju koniec pewnej epoki. Pewnym jest więc, że tego filmu po prostu nie można przegapić. Obok Toma Hollanda w głównej roli w widowisku wystąpią także Samuel L. Jackson jako Nick Fury, Jon Favreau jako „Happy” Hogan oraz Jake Gylenhall, który wcieli się w Mysterio – postać wyjątkowo nieoczywistą.

Film w kinach od 5 lipca.

Źródło: comicbookmovie.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?