Wdowy – nowy, ekscytujący zwiastun filmu!

Śmierć. Zbrodnia. Wybuchy. Te trzy słowa najlepiej opisują nowy zwiastun filmu zatytułowanego Wdowy. Produkcja obiecuje głęboki, mroczny thriller i jest tworem grupy naprawdę utalentowanych ludzi. Są nimi: Steve McQueen, który zajął się reżyserią obrazu, Gillian Flynn odpowiedzialna za jego scenariusz, a także znajdujący się w obsadzie widowiska Viola Davis, Liam Neeson, Colin Farrell i Daniel Kaluuya.

Zobacz również: Next Gen – kolorowy zwiastun animacji opartej na komiksie 7723!

Opis dystrybutora (kino): Wdowy to historia czterech kobiet, których nie łączy nic z wyjątkiem długu, pozostawionego im w spadku przez zmarłych mężów, uwikłanych w działalność przestępczą. Kobiety nie mają innego wyjścia, jak wziąć sprawy w swoje ręce i zawiązać spisek, który pozwoli im narzucić światu ich reguły gry.

Wdowy wejdą na ekrany polskich kin już 16 listopada 2018 roku.

Źródło: EMPIRE / Ilustracja wprowadzenia – 20th Century Fox

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?