X-23 ze swoim własnym filmem? Dafne Keen potwierdza, że spin-off był w planach

Po premierze filmu Logan, dużo mówiło się o młodej aktorce Dafne Keen, która wcieliła się w rolę X-23. Głównym wątkiem do rozmów był solowy film z aktorką w roli głównej. Ponad trzy lata po premierze Logana, dowiadujemy się, że plotki o projekcie były prawdziwe.

Jeszcze zanim Disney zakupiło 20th Century Fox, wytwórnia serii X-Men wypuściła film o chyba najbardziej znanym mutancie – Wolverinie. Hugh Jackman grał tę postać przez aż 17 lat. Ostatni film z bohaterem, Logan, ukazał nam śmierć Wolverina i początek historii X-23/Laury. Postać, w którą wcieliła się bardzo młoda aktorka Dafne Keen, przeżyła akcję filmu, dlatego wszyscy fani liczyli na kontynuację, która nigdy nie nadeszła. Od 2017 roku nic nie było słyszane o projekcie. Teraz otrzymujemy potwierdzenie, że produkcja rzeczywiście była w planach. Dafne Keen w wywiadzie z Elle, wypowiedziała się na temat roli i planowanego wcześniej spin-offu, o którym od bardzo dawna nic nie słyszała.

X-23 ze swoim własnym filmem? Dafne Keen potwierdza, że spin-off był w planach

Kadr z filmu Logan

Zobacz również: Hawkeye – nowi aktorzy w obsadzie. ​​Echo i Swordsman w serialu Disney +!

Aktorka ma nadal nadzieję, że wróci do roli X-23. Na ten moment trudno powiedzieć jak potoczy się sprawa. Marvel odzyskał prawa do mutantów, ale na ich filmowy powrót będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Nie wiadomo także czy inni aktorzy jak Sophie Turner, James McAvoy czy Michael Fassbender powrócą do ról z serii X-Menczy może Marvel zdecyduje się na kompletny reboot. Pozostaje nam czekać na więcej informacji.


Źródło: elle.com / Ilustracja wprowadzenia: 20th Century Fox

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?