Advertisement
Advertisement

Tom Holland odpoczywa od filmów!

Tom Holland, mówi, że jest gotowy na krótką przerwę od aktorstwa, gdy zakończy się kręcenie nadchodzącej kontynuacji Spider-Mana.

Tom Holland jest gotowy na przerwę w aktorstwie, gdy skończy Spider-Mana: No Way Home. Holland zyskał sławę, kiedy wystąpił jako Peter Parker (aka. Spider-Man) w Marvel Cinematic Universe. Zadebiutował w filmie Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów z 2016 roku, a następnie wrócił do tej roli jeszcze pięć razy – pojawił się w dwóch filmach Avengers i był głównym bohaterem własnej trylogii Spider-Mana. Oprócz Człowieka Pająka, Holland wystąpił między innymi w Cherry czy nadchodzącym Uncharted. Nie można zaprzeczyć, że aktor ostatnio ciężko pracował i jest gotowy na jakiś czas wolny w najbliższej przyszłości.

Zobacz również: Armie Hammer oskarżony o gwałt!

W rozmowie z USA Today Holland został zapytany o swoje plany po ukończeniu Spider-Mana 3. Kiedy zrobi sobie zasłużoną przerwę, aktor może zająć się narciarstwem, które jest jego hobby:

Zrobię sobie przerwę. Wrócę do domu i po prostu nacieszę się wolnym. To pierwszy raz, odkąd zapisałem się do Spider-Mana, gdzie nie mam z kimś umowy. Myślę, że mógłbym jeździć na nartach. Ponieważ to jest coś, na co mi tak naprawdę nie pozwolono, ponieważ musiałem zachować sprawność, zdrowie i gotowość do pracy. Więc myślę, że mógłbym spróbować gdzieś pojechać na narty. Nie wiem. Mam zamiar po prostu wrócić do domu i zobaczyć, dokąd zaprowadzi mnie wiatr.

Holland szybko stał się ulubieńcem widzów dzięki swojemu autentycznemu entuzjazmowi i chłopięcemu urokowi, więc będzie nam smutno, gdy na chwilę się odsunie i nie będziemy widywać go na ekranie. Jednak zrobienie krótkiej przerwy jest ostatecznie najlepszym rozwiązaniem, ponieważ da Hollandowi możliwość naładowania baterii, zanim powróci na duży ekran.


Źródło: Screen Rant, ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?