Battlefield VI – pierwszy zwiastun już jutro!

Od ostatniej odsłony serii Battlefield minęły już ponad dwa lata. Na szczęście więcej informacji odnośnie nowej części dostaniem już niedługo. Na Social mediach gry, możemy zobaczyć zapowiedź pierwszego zwiastuna długo wyczekiwanej produkcji.

To, że Battlefield VI zostanie zaprezentowany w czerwcu, wiemy nie od dziś. Dostaliśmy przecież wpisy na Twitterze, które wskazywały, że to ważny miesiąc dla produkcji. Dyrektor generalny DICE, Oskar Gabrielson, powiedział, że nad grą pracuje największy zespół w historii serii, a ujawnienie szóstej części cyklu nastąpi „wkrótce”. Datę podania pierwszych informacji, a także materiałów wideo, wyznaczono na 9 czerwca, o godzinie 16:00 czasu polskiego. Na rozbudzenie smaku przed sądnym dniem otrzymaliśmy teaser. Pokazuje on błękitne logo i trochę usterek w ramach wizualnych efektów.

Zobacz również: Far Cry 6 – nowe materiały i data premiery! {Analiza}

Od ostatniej odsłony serii – Battlefield V, minęły już ponad dwa lata. Jest to zdecydowanie dobra pora, aby przywrócić trochę życia do tej słynnej serii strzelanek FPS. Pozostaje tylko pytanie, czy DICE rzeczywiście dostarczy produkt, który Andrew Wilson z całą pewnością zapowiedział? Miejmy nadzieję, że następna część gry, dostarczy fanom ekscytacji, której na ten moment brakuje i, że pod koniec 2021 roku otrzymamy odsłonę, w którą warto będzie zainwestować trochę pieniędzy.


Źródło: twitter.com/Battlefield/ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Pasjonatka animacji, miłośniczka superbohaterów i dobrego kina. Zawsze rozpozna, gdy w filmie użyto fałszywych dinozaurów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?