Fallout 76 – płatny abonament, czyli nowy szalony pomysł Bethesdy

Za każdym razem, gdy wydaje się, że twórcy tej niesławnej gry mają dość dziwacznych eksperymentów, za które otrzymują regularny lincz ze strony społeczności graczy, nagle udaje im się wpaść na coś jeszcze bardziej absurdalnego.

Tym razem w Fallout 76 dochodzi możliwość płacenia za abonament, który da graczom dodatkowe możliwości. Chodzi o Fallout 1st, dający takie udogodnienia, jak dodatkowe stroje, punkt szybkiej podróży, możliwość rozgrywki na własnym, prywatnym serwerze, a także miesięczną wpłatę Atomów, czyli waluty obowiązującej w świecie gry.

Fallout 76

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Fallout 76 – chcesz się kogoś pozbyć? Płatni zabójcy zrobią to dla Ciebie, za odpowiednią cenę

Za powyżej opisane atrakcje trzeba zapłacić 63 złote miesięcznie i 499 rocznie. Cóż, mimo wszystko skoro twórcy decydują się na taki krok, to ktoś jeszcze faktycznie musi być gotowy na takie wydatki…

Źródło: Bethesda / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?