Advertisement
Advertisement

NVIDIA DLSS w grze Outriders: przyrost wydajności w 4K nawet do 73%

Outriders to kooperacyjna gra role-playing oferująca widok TPP, wyprodukowana przez studio People Can Fly i wydana przez Square Enix. Premiera gry odbyła się dzisiaj – 1 kwietnia (i nie jest to prima aprilis). Gra już w dniu premiery odsługuje NVIDIA LDD. To kolejny tytuł AAA Korzystający z techniki DLSS w celu zwiększenia płynności rozrywki przy jednoczesnej poprawie efektów wizualnych.

DLSS Przenosi wydajność na zupełnie nowy poziom

Dzięki NVIDIA DLSS, każda karta graficzna GeForce RTX jest w stanie przekroczyć granicę 60 klatek na sekundę w rozdzielczości 1440p z włączoną DLSS. Technika ta poprawia wydajność w rozdzielczości 4K aż do 73% zmieniając karty RTX 3060 Ti i szybsze w platformy do rozrywki w 4K.

Kup laptop z kartą GeForce, odbierz Outriders

NVIDIA w ramach akcji promocyjnej dołącza cyfrową kopię (klucz na platformę Steam) Outriders do każdego laptopa zakupionego w ramach tej akcji u biorącego w niej udział dystrybutora.

Zagraj w chmurze, korzystając z GeForce NOW

Użytkownicy GeForce NOW również mogą już grać w Outriders. Właściciele kont Founders i Priorytetowych mają pierwszeństwo w dostępie do serwerów gry, wydłużony czas trwania pojedynczej sesji i mogą grać korzystając z funkcji DLSS.

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?