Star Wars: Knights of the Old Republic 3 – gra powstanie bez udziału EA oraz BioWare?

Tego chyba nikt się nie spodziewał! Wygląda na to, że otrzymamy trzecią część serii gier KOTOR. Co więcej możliwe, że EA i BioWare nie będą w żadnym stopniu związani z tym projektem!

Pierwszy KOTOR miał swoją premierę w 2003 roku, a sequel powstał rok później. Od tego czasu nic nie słyszano o kontynuacji serii. Fani liczyli na to, że gdy EA w 2013 roku otrzymało ekskluzywność na tworzenie gier z tego uniwersum, seria zostałaby ożywiona. Niestety nic takiego się nie stało. Po niedawnej wiadomości o tym, że Ubisoft stworzy grę Star Wars, fani wpadli w euforię. EA utraciło ekskluzywność na tworzenie gier Star Wars. Teraz otrzymaliśmy wiadomość, że kontynuacja Knights of the Old Republic po 17 latach może wreszcie trafić w ręce graczy.

Star Wars: Knights of the Old Republic 3 - gra powstanie bez udziału EA oraz BioWare?

Star Wars: The Old Republic

Zobacz również: Dying Light 2 – tak wygląda wersja kolekcjonerska! Gra zmierza na konsole

Bespin Bulletin podało w ostatnim podcaście, że trwają prace nad trzecią częścią serii gier RPG. Nie wiadomo jakie studio będzie stało za tą produkcją, ale nie będzie to EA czy BioWare. Być może Obsidian twórca drugiej części tej serii oraz świetnej gry RPG – The Outer Worlds, ponownie weźmie się za tę serię.

Star Wars: Knights of the Old Republic 3 - gra powstanie bez udziału EA oraz BioWare?

Star Wars: The Old Republic

Umiejscowione 4000 lat przed wydarzeniami z gwiezdnej sagi, Knights of the Old Republic powstało w 2003 roku i doczekało się jednego, również bardzo cenionego sequela oraz wielu spin-offów w postaci powieści czy komiksów.


Źródło: videogameschronicle.com, Bespin Bulletin / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?