Belfer – 1. sezon serialu na DVD już od 17 marca!

Belfer Łukasza Palkowskiego był niewątpliwie jedną z najciekawszych, jeśli nie najciekawszą pozycją, jaką mogliśmy oglądać w polskiej telewizji w ubiegłym, 2016 roku. Niedawno postanowiono że pierwszy sezon tego głośnego serialu zostanie wydany na DVD. A nastąpi to naprawdę niedługo, bo jeszcze w tym tygodniu. Rozgrywający się w fikcyjnych Dobrowicach kryminał z Maciejem Stuhrem w roli glównej znajdziecie w sklepach już w ten piątek, 17 marca.

Zobacz również: Belfer – recenzja 1. sezonu!

Oficjalny opis produkcji: Śmierć młodej dziewczyny wstrząsa lokalną społecznością. W tym samym czasie w Dobrowicach zjawia się Paweł Zawadzki. Kim jest? Dlaczego nauczyciel z renomowanej warszawskiej szkoły podejmuje pracę na prowincji? Paweł rozpoczyna własne śledztwo. W obliczu zbrodni nie ma miejsca na półprawdy. Jednak, chociaż wszyscy się tu znają i wiedzą o sobie wszystko, Pawłowi nikt nic nie powie. Belfer zostaje sam.

belfer plakat

Za kamerą serialu stanął Łukasz Palkowski, twórca wielokrotnie nagradzanego obrazu Bogowie. W obsadzie, obok Macieja Stuhra (Planeta Singli), znaleźli się Magdalena Cielecka (Zjednoczone stany miłości), Piotr Głowacki (Słaba płeć), Krzysztof Pieczyński (Okupowani), Paweł Królikowski (Pitbull. Nowe porządki), Łukasz Simlat (Moje córki krowy) oraz Józef Pawłowski (Bodo).

źródło: Canal Plus/ ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod l.kolakowski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?