Halt and Catch Fire – 4. sezon z polską datą premiery

Pierwszy odcinek ostatniego już sezonu serialu produkcji AMC zostanie wyemitowany w czwartek 28 września o godz. 21:00 na kanale AMC. Stworzony przez Chrisa Rogersa i Chrisa Cantwella (którzy są jednocześnie producentami wykonawczymi i showrunnerami produkcji), Halt and Catch Fire przedstawia świat technologii i narodziny internetu w latach 80. i na początku lat 90.

W ostatnim sezonie bohaterowie serialu będą pilotować początki internetu i przeglądarek internetowych oraz rozmyślać o swoim życiu, zarówno osobistym jak i zawodowym, a konkurencyjny rynek świata technologii będzie nadal wpływał na ich relacje i niekiedy je komplikował. 

Zobacz również: Data premiery 3. sezonu Narcos ujawniona! Nowy teaser!

Sześć lat temu stacja AMC postawiła na projekt stworzony z pasji oraz na dwóch nikomu nieznanych facetów, którzy za nim stali. W rezultacie dano nam możliwość wyruszenia w kreatywną podróż życia i opowiedzenia historii, która przez cztery sezony stała się czymś więcej niż sumą poszczególnych z nich  Zasadniczo Halt and Catch Fire pokazuje jak ludzie angażują całych siebie w tworzone przez siebie rzeczy. Poza wyjątkową obsadą, scenarzystami, producentami i partnerami telewizyjnymi, jesteśmy niezwykle podekscytowani tym, że możemy podzielić się z widzami dziesięcioma, ostatnimi już, odcinkami, które wszyscy razem stworzyliśmy  – powiedzieli współtwórcy i producenci wykonawczy Christopher Cantwell i Christopher C. Rogers.

W serialu występują: Lee Pace jako Joe MacMillan, Mackenzie Davis jako Cameron Howe, Scoot McNairy jako Gordon Clark, Kerry Bishé jako Donna Clark i Toby Huss jako John Bosworth.

Stacja AMC ogłosiła ostatnio, że w ostatnim sezonie Halt and Catch Fire pojawi się aktorka Anna Chlumsky (Veep). Jako Główny Ontolog – Dr. Katie Herman – Chlumsky odegra kluczową rolę w działaniach biznesowych w 4. sezonie serialu.

źródło oraz zdjęcia: informacja prasowa

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?