Advertisement
Advertisement

Izabella Miko poprowadzi najbliższy SNL Polska. Zobacz zapowiedź programu!

Już w najbliższą sobotę w roli gospodyni 14. odcinka SNL Polska zaprezentuje się Izabella Miko, mieszkająca w Ameryce aktorka mająca na koncie występy w polskich (Kochaj i tańcz) i hollywoodzkich produkcjach (Wygrane marzenia, Step Up: All In). Aktualnie oglądać mogą ją widzowie Polsatu w telewizyjnym show Twoja twarz brzmi znajomo. Gwiazdą sceny muzycznej będzie Natalia Przybysz.

https://www.youtube.com/watch?v=DYSYUe-y9rs

SNL Polska to rodzima wersja najsłynniejszego programu satyrycznego na świecie, czyli Saturday Night Live, który już od 43 lat powstaje w studiu NBC na Rockefeller Plaza w Nowym Jorku. W stałej obsadzie polskiej edycji znaleźli się: Laura Breszka, Mateusz Grydlik, Monika Babula, Karolina Piechota, Sebastian Stankiewicz, Helena Ganjalyan, Michał Zieliński, Magda Smalara, Michał Meyer, Szymon Mysłakowski i Kamil Pruban.

Zobacz również: Polacy w produkcjach zagranicznych. Podsumowanie 2017 roku 

Odcinki na żywo emitowane są w soboty o 21:00 na platformie Showmax. Najlepsze skecze do obejrzenia na oficjalnym kanale  YouTube SNL Polska.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: showmax

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?