The show must go on, czyli jak HBO stara się skorzystać na zakończeniu działalności Showmaxa

Za dosłownie kilka dni nie będzie już można oglądać w naszym kraju platformy Showmax. Wiąże się to z wieloma subskrybentami, którzy będą chcieli poszukać nowego źródła.

Prawdziwego marketingowego nosa mieli w tej sytuacji włodarze stacji HBO. W prześmiewczy i zarazem kreatywny sposób zachęcają dotychczasowych klientów platformy Showmaxa, aby przeszli do nich. Oto, co możemy zobaczyć na oficjalnej stronie HBO GO:

Zobacz również: Już wkrótce Showmax nie będzie dostępny w Polsce!

HBO

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: TVP planuje przejąć platformę Showmax w Europie?

Trzeba przyznać, że tak niestandardowo poprowadzona kampania może robić wrażenie. Nadal jednak pamiętajmy, że to w nieokreślonej przyszłości platforma może wrócić do naszego kraju dzięki staraniom TVP.

Źródło i ilustracja wprowadzenia: HBO GO

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?