Advertisement
Advertisement

Jennifer Love Hewitt dołącza do serialu 9-1-1

Jennifer Love Hewitt powraca do telewizji po kilkuletniej przerwie. Gwiazda szklanego ekranu dołączyła do stałej obsady 2. sezonu amerykańskiego serialu 9-1-1. Aktorka zastąpi wcielającą się w Abbę Clark Connie Britton, której kontrakt obowiazywał tylko na jeden sezon. Amerykanka otrzymała rolę Madie, nowej operatorki numeru 911, która również jest siostrą strażaka Bucka (Oliver Stark). Ponadto trwaja negocjacje z Britton, by powróciła do serialu, jako gwiazda gościnnych epizodów.


9-1-1 to serial telewizji Fox stworzony przez Ryana Murphy’ego (American Crime Story, Glee, American Horror Story). Sytuacje przedstawione w serialu bazują na prawdziwych  wydarzeniach i od podszewki pokazują najtrudniejsze i najciekawsze akcje strażaków, policjantów i ratowników medycznych w Los Angeles oraz jak oni często ryzykują własnym życiem i zdrowiem, by nieść pomoc tym, którzy jej w danej chwili potrzebują

W obsadzie 1. sezonu znaleźli się Angela Bassett, Peter Krause, Connie Britton, Oliver Stark, Aisha Hinds, Keneth Choi oraz Rockmond Dunbar.

https://www.youtube.com/watch?v=i0WxvT6EMBE

Jennifer Love Hewitt najbardziej znana jest z ról w horrorze Koszmar minionego lata, komedii Wielki podryw oraz serialów Ich pięcioroZaklinacz dusz. Ostatnie role Amerykanki przypadają na seriale Zabójcze umysły i Lista klientów.

Źródło: tvguide.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Lista klientów

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?