Catherine Zeta-Jones powraca do telewizji w nowym serialu Ryana Murphy’ego!

Najnowszy projekt Ryana Murphy’ego (m.in. American Horror Story, Scream Queens) nabiera rumieńców. Do obsady Feud dołączyła laureatka Oscara, Catherine Zeta-Jones, która zagra inną nagrodzoną – Olivię de Havilland, która zasłynęła z roli Melanie w Przeminęło z wiatrem. Była też przyjaciółką Bette Davis, czyli postaci, w którą wcieli się Susan Sarandon.

Zobacz również: Tom Clancy’s Jack Ryan – serial dostał zielone światło od Amazona!

Feud on FX

W pierwszej kolejności Feud skupi się na legendarnej rywalizacji pomiędzy gwiazdami kina – Joan Crawford i Bette Davis. W ich rolę, odpowiednio, wcielą się Jessica Lange i Susan Sarandon. Murphy przede wszystkim opowie o tym, jak aktorki w 1962 roku współpracowały razem nad filmem, który miał wskrzesić ich podupadające kariery. Rezultatem był obraz What Ever Happened to Baby Jane? i 5 nominacji do Oscara. Pilot serii częściowo oparto na scenariuszu Best Actress autorstwa Jaffe’a Cohen i Michaela Zama, który Murphy po prostu kupił. Producent wyreżyseruje część odcinków. 

Oprócz Lange, Sarandon i Zety-Jones w obsadzie znaleźli się też: Alfred Molina, Stanley Tucci, Judy Davis i Dominic Burgess. Zdjęcia mają rozpocząć się jesienią, a premiera planowana jest na 2017 rok. 

źródło: tvline.com / ilustracja wprowadzenia oraz zdjęcia: Shutterstock

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?