Arrow – finał serialu wprowadzi wątek Zielonych Latarni?

Wydawało się, że po ostatnim Kryzysie niewiele jest w stanie zaskoczyć fanów seriali superhero od CW. A tymczasem pojawił się dość ciekawy moment, i to na samym końcu.

Finał Arrow to oczywiście przede wszystkim wielkie pożegnanie z Oliverem Queenem – swojego rodzaju arrowversowym odpowiednikiem Tony’ego Starka. Ostatnia scena należy jednak do granego przez Davida Ramseya Johan Diggle’a – wieloletniego towarzysza tytułowego herosa.

Zobacz również: Co obejrzeć na Netflix? Najlepsze seriale!

Od długiego czasu nieśmiało zapowiadano ten moment – a w zasadzie nawet lekko podpuszczano fanów, bo tak naprawdę nie było żadnych jasnych przesłanek – chyba teraz wszystko jest klarowne.

Mieliśmy w przeszłości nieco restrykcji pochodzących od DC, więc musieliśmy to troszeczkę rozgrywać. Ale to nie byłby Arrow, gdyby nie było podobnej otwartej zapowiedzi w zakończeniu. I to wielka zapowiedź, po której myśli zmierzają już tylko ku perspektywie kolejnej świetnej postaci posiadającej pierścień galaktycznej policji (…) To świetna rzecz, mieć już pewne gotowe odpowiedzi, ale pozostajemy z pewnymi pytaniami – powiedział Ramsey w jednym z wywiadów.

Możemy zatem za jakiś czas spodziewać się pojawienia się motywu Zielonych Latarni w Arrowverse. Kiedy? Ciężko póki co powiedzieć, na jakim etapie znajduje się ten pomysł. Pozostaje czekać.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?