Bridgertonowie – Pheobe Dynevor obawia się, że 2. sezon za szybko nie powstanie

Bridgertonowie to romantyczny serial kostiumowy, który okazał się piątą najczęściej oglądaną produkcją oryginalną Netflixa. Ogłoszenie drugiego sezonu wydaje się formalnością, lecz fani wciąż niecierpliwie wyczekują informacji o kontynuacji historii miłości księcia Simona i Daphne. Optymistycznych wieści nie ma dla nich Phoebe Dynevor, gwiazda serialu.

Zdjęcia do pierwszego sezonu Bridgertonów odbywały się w Londynie i zakończyły się w lutym 2020 roku, a więc na chwilę przed eskalacją pandemii COVID-19 w Europie oraz wprowadzeniem lockdownu w Wielkiej Brytanii. Pheobe Dynevor, wcielająca się w Daphne Bridgerton, najstarszą córkę potężnej artystokratycznej rodziny, obawia się, że w związku z koronawirusem oraz nałożonymi obostrzeniami, powstanie drugiego sezon serialu Bridgertonowie zostanie opóźnione. Jej zdaniem serial jest zbyt wymagającą produkcją, na planie której pojawia się wiele osób oraz mającą w scenariuszu sporo scen miłosnych i erotycznych, przez co ciężko byłoby zachować wszystkie środki bezpieczeństwa.

Nie wyobrażam sobie, jak miałoby być możliwe kręcenie naszego serialu w związku z obostrzeniami. Występuje tu tak wielu statystów oraz jest wielu członków ekipy, a do tego jest to bardzo intymna produkcja. Nie mam pojęcia jak mielibyśmy nagrywać sceny pod covidowymi regulacjami, jeżeli nie będzie szczepionki.

Zobacz również: Co obejrzeć po: Bridgertonowie. Seriale podobne do kostiumowego hitu Netflix Original

Bridgertonowie to adaptacja serii powieści autorstwa Julii Quinn. Jest to historia miłosna, tocząca się w czasach brytyjskiej regencji, opowiedziana z perspektywy potężnej rodziny Bridgertonów. Ujawnia pełne blasku, bogactwa, bólu, radości, a także często samotności, życie członków londyńskich wyższych sfer. Gwiazdami serialu są Pheobe Dynevor i Regé-Jean Page.

Serial zadebiutował na Netflix 25 grudnia 2020 roku. Pierwszy sezon liczył osiem odcinków.

Źródło: deadline.com; screenrant.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?