Chyłka-Zaginięcie od 23 lutego w TVN. Powstanie drugi sezon

W miesiąc po emisji ostatniego odcinka serialu Chyłka-Zaginięcie w serwisie Player produkcja trafi na antenę stacji TVN. Zapowiedziano również kontynuację, która pojawi się jeszcze w tym roku.

Liczący siedem odcinków serial oryginalny Player i TVN będący adaptacją bestsellerowej prozy Remigiusza Mroza emitowany będzie w soboty o godzinie 20:00. Pierwszy odcinek zostanie pokazany 23 lutego.

Zobacz również: Na pierwszy rzut oka: 1. sezon serialu Chyłka – Zaginięcie

W serwisie Player ujawniono również, że w 2019 roku zadebiutuje druga odsłona losów mecenas Joanny Chyłki o tytule Chyłka – Kasacja. Nowy sezon oparty będzie o pierwszą książkę z serii o prawniczce.

player chyłka kasacja zapowiedź

fot. kadr ze strony player.pl

Chyłka – Zaginięcie to historia kryminalna, w której centrum znajduje się postać tytułowej bohaterki. Mecenas Joanna Chyłka (Magdalena Cielecka) to niepokonana na sali sądowej prawniczka. Ciętym dowcipem i trafną ripostą potrafi wprowadzić w konsternację nie tylko współpracowników w kancelarii Żelazny & McVay, ale nawet swoich klientów. Wraz z nowym aplikantem Kordianem „Zordonem” Oryńskim (Filip Pławiak) pojawia się kolejna sprawa, która będzie wymagała od prawników rozpoczęcia śledztwa dotyczącego zaginięcia trzyletniej Nikoli Szlezyngier.

Zobacz również: Odwróceni. Ojcowie i córki – zwiastun i data premiery serialu TVN!

W obsadzie znaleźli się Magdalena Cielecka, Filip Pławiak, Katarzyna Warnke, Olga Bołądź, Michał Żurawski, Szymon Bobrowski, Jacek Koman, Jerzy Schejbal, Mirosław Baka, Artur Żmijewski, Piotr Głowacki, Piotr Stramowski,  Mirosław Haniszewski, Piotr Żurawski oraz Jakub Gierszał. Reżyseruje Łukasz Palkowski (NajlepszyBogowie).

Chyłka-Zaginięcie swoją premierę miał 26 grudnia w serwisie Player.

Źródło: youtube.com; player.pl / ilustracja wprowadzenia: Fot. Agnieszka K. Jurek/ TVN

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?