Advertisement
banner

Odwróceni. Ojcowie i córki – zwiastun i data premiery serialu TVN!

Stacja TVN zaprezentowała zwiastun serialu Odwróceni. Ojcowie i córki. Produkcja jest kontynuacją popularnego polskiego serialu z 2007 roku. Dowiedzieliśmy się również, że premiera serialu odbędzie się już 18 lutego. Emisja odcinków w poniedziałki o 21:30.

[Aktualizacja: 1.02.19 – premiera serialu 25 lutego]

https://www.youtube.com/watch?v=50qa9sChvcU

Wydarzenia drugiego sezonu rozgrywają się kilkanaście lat później. Blacha i Sikora nie utrzymują już ze sobą kontaktu. „Pruszkowscy” są na wolności, odsiedzieli swoje wyroki i stali się legalni. Stary Pruszków nie istnieje. Ten, który go zlikwidował – komisarz Paweł Sikora jest emerytowanym policjantem. Córka Sikory Lidka (Joanna Balasz) poszła w ślady ojca i jest policjantką w Komendzie Stołecznej. Odwrócony przez Sikorę gangster Blacha, stał się biznesmenem, literatem i jedynym na świecie świadkiem koronnym celebrytą. Wydał kilkanaście książek o mafii, spija śmietankę swojej dawnej złej sławy. Jego córka Kasia (Eliza Rycembel) właśnie skończyła z wyróżnieniem prawo.

Ale nierozwiązane wydarzenia z przeszłości niespodziewanie wracają do bohaterów. Śledztwo w sprawie serii brutalnych morderstw, które mogą mieć związek z przeszłością Blachy i Sikory prowadzi córka Sikory Lidka razem ze swoim partnerem w policji Latą (Tomasz Schuchardt). Komisarz-emeryt Paweł Sikora i gangster-literat Blacha muszą znów zacząć współpracować, żeby przeżyć. Obaj doświadczą najbardziej elementarnego lęku człowieka – o własne dzieci.

Odwróceni 2

Fot. TVN

W serialu ponownie wystąpią: Małgorzata Foremniak,  Anna Dereszowska, Wojciech Zieliński, Andrzej Zieliński, Janusz Chabior i Andrzej Grabowski. Do obsady dołączyli: Tomasz Ziętek, Bartosz Gelner, Bartosz Bielenia, Małgorzata Mikołajczak, Mirosław Zbrojewicz i Olaf Lubaszenko.

Za pomysł i scenariusz odpowiadają: Artur Kowalewski, Dariusz Suska, Wojciech Ziemiński. Serial reżyserują Michał Gazda (OdwróceniWataha) oraz Jan Holoubek, twórca nowego serialu Rojst. Autorem zdjęć jest Tomasz Augustynek (Odwróceni, Wataha, Prokurator). Producentem jest Artur Kowalewski (Wataha, Prokurator, Odwróceni).

Źródło: TVN / ilustracja wprowadzenia: TVN

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?