Cursed – Katherine Langford na pierwszym zdjęciu promującym serial fantasy Netflixa

Netflix zaprezentował pierwsze oficjalne zdjęcie promujące serial fantasy Cursed. Na grafice pojawia się główna bohaterka, w którą wciela się gwiazda 13 powodów Katherine Langford.

Cursed opisywana jest jako produkcja reinterpretująca legendy arturiańskie. Langford wciela się w nim w czarodziejkę Nimue, postać, którą z mitów znamy jako Panią Jeziora wręczającą Excalibur Królowi Arturowi. W serialu mamy zobaczyć jak Nimue łączy siły z młodym najemnikiem Arturem, którego celem jest odnalezienie Merlina i dostarczenie mu starożytnego miecza.

langford nimue cursed

fot. Netflix

Całość powstaje na bazie powieści, która wydana zostanie dopiero w październiku bieżącego roku. Stoją za nią producenci wykonawczy serialu Frank Miller (słynny twórca komiksów DC Comics czy Marvela)  i Tom Wheeler.

Zobacz również: Nowy wywiad! Andrzej Sapkowski opowiada o Wiedźminie, swojej twórczości i wielu innych rzeczach!

Premiera serialu w serwisie streamingowym Netflix zaplanowana jest na 2020 roku. Pierwszy sezon liczyć będzie 10 odcinków.

Źródło: cinemablend.com / ilustracja wprowadzenia:

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?