Advertisement
Advertisement

Fargo – gwiazda Orange Is the New Black w obsadzie 4. sezonu!

Od jakiegoś czasu wiemy już co nieco o czwartej odsłonie kultowego serialu Noah Hawleya. Teraz pojawiła się kolejna twarz w ekipie.

Jak się okazuje, w 4. sezonie Fargo zagra Uzo Aduba, którą wielu kojarzy przede wszystkim z Orange Is the New Black, gdzie wciela się w Suzanne Warren. Aktorka ma zagrać jedną z ważniejszych ról w serialu.

Fargo

kadr z serialu Orange Is the New Black

Zobacz również: Chiwetel Ejiofor i Mark Wahlberg zagrają w thrillerze Infinite

Opis 4. sezonu serialu: 1950 rok, zakończenie dwóch wielkich, amerykańskich migracji – południowych Europejczyków (z krajów takich jak Włochy, którzy przybyli do Stanów Zjednoczonych na przełomie ubiegłego wieku i osiedlili się w północnych miastach, np. Nowy Jork i Chicago) oraz Afroamerykanów, (którzy odeszli z południa, by uciec niebezpiecznemu Jimowi Crowowi i przenieść się do tych samych miast). Dwie obce kultury zderzają się, walczącą o kawałek stereotypowego amerykańskiego snu. W Kansas City w stanie Missouri dwa syndykaty kryminalne naruszyły warunki niestabilnego pokoju. Jeden Włoch i jeden Afroamerykanin. Razem kontrolują czarną sferę gospodarki – wyzysk, korupcję i narkotyki. To wszystko związane jest z historią Ameryki. Aby umocnić pokój, głowy obu rodzin wymieniły się najstarszymi synami.. Co z tego wyjdzie?

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Orange Is the New Black

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?