Fear the Walking Dead – nowy zwiastun i zdjęcia z sezonu 6B

AMC opublikowało nowe zdjęcia oraz trailer drugiej części 6. sezonu „Fear the WalkingDead”. Mający dziewięć odcinków sezon powróci w poniedziałek 12 kwietnia o 22:00 oraz w tym samym czasie, co w Stanach Zjednoczonych – w nocy z 11 na 12 kwietnia o 3:00 – wyłącznie na kanale AMC.

Wraz z coraz śmielszymi próbami uwolnienia pozostałych członków grupy przez Morgana (Lennie James), rośnie desperacja Virginii (ColbyMinifie) – musi odnaleźć siostrę i ochronić osady przed zagrożeniami z wewnątrz, a także spoza ich murów. Druga połowa 6. sezonu pokazuje, jak życie pod kontrolą Virginii wpłynęło na każdego członka grupy, która niegdyś uważała się za rodzinę. Powstaną nowe sojusze, relacje zostaną zniszczone, a lojalność na zawsze się odwróci. Kiedy wszyscy muszą stanąć po którejś ze stron, odkrywają znaczenie tego, że „Koniec jest początkiem”.

Zobacz również: WandaVision – podpowiedzi z 7 odcinka, potwierdzające pojawienie się Mephisto!

W „Fear the Walking Dead” występują: Lennie James, AlyciaDebnam-Carey, Maggie Grace, Colman Domingo, Danay Garcia, GarretDillahunt, Austin Amelio, Mo Collins, AlexaNisenson, Karen David, ColbyHollman, ZoeColletti, JennaElfman oraz RubénBlades.

Producentem wykonawczym „Fear the Walking Dead” jest Scott M. Gimple, a showrunnerami Andrew Chambliss oraz Ian Goldberg, a takżeRobert Kirkman, Gale Anne Hurd, Greg Nicotero i David Alpert.  Serial produkowany jest przez AMC Studios.

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?