Loki – Nowe gadżety już zapowiedziane?

Na Twitterze pojawiły się koszulki ze wzorami, które promują serial Loki. Niektóre z nich dają nowe spojrzenie na tytułowego bohatera, a także mogą zdradzać niektóre pogłoski odnośnie fabuły.

Disney + niedawno ogłosił datę premiery Lokiego, a dzięki nowym grafikom promocyjnym mamy spojrzenie na nadchodzący serial Marvela. Udostępnione online za pośrednictwem Twittera, koszulki zawierają nie tylko Boga Psot i logo TVA (Time Variance Authority), ale najwyraźniej wskazują na kilka głównych punktów fabuły.

Zobacz również: Thor: Love and Thunder – Zestaw zdjęć wyjaśnia występ Matta Damona i Sama Neilla?

Jedna koszulka zawiera slogan „Co sprawia, że Loki jest Lokim”, co z pewnością sugeruje, że serial rzeczywiście będzie zawierał więcej niż jedną wersję asgardzkiego boga, podczas gdy inny mówi: „Oś czasu chce się uwolnić”, co jest również odniesieniem do zwiastuna serialu.

Loki opowiadać będzie o znanym każdemu sympatykowi MCU antybohaterze z innej linii czasowej – tej, w której nie przeszedł wewnętrznej przemiany prowadzącej przez kolejne filmy z serii Thor aż do tragicznego końca w Infinity War. Obok Toma Hiddelstone’a w roli Lokiego zobaczymy w obsadzie takie nazwiska jak: Sophia Di Martino, Owen Wilson, Gugu Mbatha-Raw i Sasha Lane. Producentem wykonawczym jest Kevin Feige. Scenariusz przygotował Michael Waldron. Za reżyserię odpowiada Kate Herron.

Pierwszy sezon liczyć będzie 6 odcinków. Amerykańska produkcja należeć będzie do IV fazy MCU. Premiera 11 czerwca 2021 roku.


Źródło: Twitter, ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?