Pułapka – powstaje drugi sezon. Nowe gwiazdy w obsadzie serialu TVN

16 maja w okolicach Warszawy wystartowały zdjęcia do drugiego sezonu serialu kryminalnego Pułapka. TVN ujawnia kto znalazł się w obsadzie oraz kiedy nastąpi premiera nowych odcinków. Zaprezentowano również zdjęcie Agaty Kuleszy, która wciela się w główną bohaterkę Olgę Sawicką.

Jesienią na ekrany powrócą gwiazdy pierwszej serii, m.in. Agata Kulesza, Marianna Kowalewska, Leszek Lichota, Mateusz Więcławek. Do obsady dołączą: Anna Romantowska, Jerzy Radziwiłowicz, Jan Frycz, Eryk Lubos, Henryk Talar, Wiktoria Gorodeckaja, Katarzyna Gałązka oraz Maciej Musiał.

Drugi sezon Pułapki to nowa kryminalna historia, pełna mrocznych zwrotów akcji i emocjonujących zawirowań. Wracamy do głównych bohaterów – w tych rolach znakomici Agata Kulesza, Marianna Kowalewska oraz Leszek Lichota. Ich postaci zostaną wplątane w nową pułapkę i rozpoczną grę o przeżycie. Co będą musieli poświęcić by uratować swoich najbliższych? Czy w obliczu niebezpieczeństwa przekroczą granicę między dobrem a złem? To będzie nowa intrygująca podróż i już teraz zapraszam widzów by towarzyszyli naszym bohaterom w tej drodze”– mówi producentka serialu Katarzyna Czarnecka.

Zobacz również: Pułapka – recenzja 1. sezonu serialu TVN!

Jak czytamy w informacji prasowej, drugi sezon to przede wszystkim nowa intryga kryminalna, która obudzi uśpione demony przeszłości. Względnie poukładane życie Olgi runie jak domek z kart, kiedy na wokandę sądową trafi sprawa morderstwa ze szczególnym okrucieństwem. Oskarżony stosuje model działania taki sam, jak bohater debiutanckiej powieści Sawickiej „Bestia”. Popularna autorka zostanie uwikłana w kolejne śledztwo. I postanowi wziąć sprawy w swoje ręce – gotowa na wszystko, rozpocznie własne dochodzenie. Podczas odkrywania poszczególnych elementów zagadki, Olga stanie twarzą w twarz ze swoją przeszłością i zmierzy się z odpowiedziami na pytania, od których uciekała przez całe życie. A te sprowadzą na nią i jej najbliższych śmiertelne niebezpieczeństwo… Czy pisarce wystarczy sił i determinacji, żeby wydostać się z kolejnej „pułapki”?

Pułapka Agata Kulesza serial Olga Sawicka

fot. Hubert Komerski/TVN

Pułapka to autorski pomysł TVN, serial zadebiutował na antenie stacji ubiegłej jesieni. Scenariusz nowych odcinków ponownie jest efektem pracy zespołu scenarzystów – Karoliny Frankowskiej i Michała Godzica. Operatorem zdjęć pozostaje Marian Prokop. Zmiana nastąpiła natomiast na stanowisku reżysera. Miejsce Łukasza Palkowskiego zajął Adrian Panek (laureat Nagrody dla Najlepszego Reżysera na Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni 2018 za Wilkołaka), który zadba o mroczny, kryminalny klimat serialu. Producentami z ramienia TVN są Katarzyna Czarnecka oraz Tomasz Karpiński.

Zobacz również: TOP 20 -Najlepsze seriale TVN!

Prace na planie potrwają od połowy maja do końca lipca. Liczący siedem odcinków sezon trafi na antenę TVN we wrześniu bieżącego roku. W tym samym czasie znajdzie się on także w ofercie serwisu player.pl, który tradycyjnie już zaoferuje dla swoich abonentów prapremierę odcinków.

Źródło: informacja prasowa TVN / ilustracja wprowadzenia: Hubert Komerski/TVN

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?