Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Punisher i Daredevil na wspólnych zdjęciach z planu Daredevil: Born Again

Autor: Filip Ostaszewski
3 kwietnia 2024
Punisher i Daredevil na wspólnych zdjęciach z planu Daredevil: Born Again

Dzięki uprzejmości Splash News dostaliśmy pierwsze zdjęcia z planu Daredevil: Born Again przedstawiające Punishera! Jest i zakrwawiony klasyczny kostium. Co istotne, widzimy go razem z tytułowym Daredevilem!

Już od dłuższego czasu mówi się na temat powrotu Jona Bernthal do roli Franka Castle aka Punishera. Ostatnim czasem, dostaliśmy informacje, iż aktor stawił się na planie serialu Daredevil: Born Again. Dzisiaj, 3 kwietnia dostaliśmy pierwszy oficjalny wgląd na wizerunek antybohatera w nadchodzącej produkcji. Widzimy zakrwawionego Punishera w swoim ikonicznym kostiumie z białą czaszką na piersi. 

Więcej o świecie superbohaterów na Movies Room:

Daredevil i Punisher współpracujący razem 

Na kolejnym materiale z planu, tym razem w formie filmu, widzimy współpracujących Daredevila (w tej roli niezmiennie Charlie Cox) i Punishera. Choć kontekst wydarzeń przedstawionych w nagraniu nie jest znany, możemy spekulować, iż bohaterowie są narażeni na niebezpieczeństwo. Patrząc na zakrywanie uszu przez dwójkę, możemy zgadywać, że jest to zagrożenie mające zaatakować zmysł słuchu, co jak najbardziej ma sens, patrząc na moce Diabła z Hell's Kitchen. 

https://x.com/SplashNews/status/1775429437112131778?s=20

Data premiery serialu Daredevil: Born Again nie jest znana. Spekuluje się natomiast, iż będzie ona miała miejsce w 2025 roku, oczywiście na platformie Disney+


Źródło: Murphysmultiverse.com / Ilustracja wprowadzająca: kadr z serialu Punisher

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.