The Mandalorian – Rian Johnson wyreżyseruje jeden z odcinków?

Nad serialem The Mandalorian pracuje wiele utalentowanych ludzi. W pierwszym oraz drugim sezonie, na stołku reżyserskim zasiadł m.in. Jon Favreau, Bryce Dallas Howard, Peyton Reed czy Dave Filoni. Czy w przyszłości do tego grona dołączy reżyser filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi oraz Na noże, Rian Johnson?

Podczas wywiadu z Sariahą Wilson, Rian Johnson został zapytano o to czy kiedykolwiek myślał o tym, żeby nakręcić odcinek serialu Mandalorian. Reżyser, nie po raz pierwszy, wyraził chęć dołączenia do grona reżyserów pracującym nad serialem, ale po prostu nie mógł znaleźć czasu. Poniżej możecie znaleźć fragment tego wywiadu:

Spytałam się Riana czy kiedykolwiek rozważał nakręcenie odcinka The Mandalorian. Powiedział, że nie mógł się tego doczekać, ale to wszystko zależało od jego harmonogramu. Pisał [Na noże 2], a teraz, od razu, będzie to kręcił. Więc byłaby to kwestia znalezienia czasu, aby się wyrwać [od Na noże 2] i to zrobić. Mówił, że rozmawiał z Dave’em Filonim o tym. Odwiedził plan zdjęciowy pierwszego sezonu. Powiedział, że to było fajne, a ja odpowiedziałam, że byłam bardzo zazdrosna. Widział „Baby Yodę” miesiące przed ujawnieniem.

Rian Johnson nie mógł wyreżyserować odcinka pierwszego czy drugiego sezonu serialu The Mandalorian, ale zdecydowanie może to się stać w przyszłości. Na ten moment nie widać końca serialu, więc może zobaczymy odcinek wyreżyserowany przez Johnsona w trzecim lub czwartym sezonie. Reżyser co prawda stworzył kontrowersyjne Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi, ale warto pamiętać, że Johnson stoi także za filmem Na noże czy jednym z najlepszych odcinków serialu Breaking Bad Ozymandias (odcinek 14 sezon 5). Myślę, że zdecydowanie mógłby pokazać się z najlepszej strony w Mandalorianie.

Zobacz również: The Book of Boba Fett – Mandalorian powróci w serialu!

Akcja The Mandalorian rozgrywa się między wydarzeniami z Powrotu Jedi i Przebudzenia Mocy. Kosmiczny western opowiada o tytułowym łowcy nagród, który postanawia podjąć się ochrony tajemniczej istoty, zwanej baby Yodą, na którą dostał wcześniej zlecenie. Twórcą serialu jest Jon Favreau. W obsadzie 1. sezonu znaleźli się Pedro Pascal, Gina Carano, Werner Herzog, Nick Nolte, Taika Waititi, Carl Weathers i Giancarlo Esposito.

Premiera pierwszego odcinka 2. sezonu odbyła się 30 października, ostatni odcinek był emitowany 18 grudnia.


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?