Titans – tak będzie wyglądała Starfire w 2. sezonie

Jednym z najczęściej krytykowanych aspektów pierwszej serii serialu platformy DC Universe jest bez wątpienia bardzo luźna interpretacja postaci Starfire. Wygląda na to, że kontynuacja sporo w tym elemencie zmieni.

Poniżej możecie zobaczyć prezentację granej przez Annę Diop superbohaterki z Titans. Trzeba przyznać, że jej wygląd już nieco przypomina ten, który fani znają z komiksów i animacji.

View this post on Instagram

We did it Insta Fam! 200K! ? All my love ?

A post shared by Anna Diop (@the_annadiop) on

Zobacz również: Titans – Batman i Deathstroke w zwiastunie 2. sezonu!

Produkcja przedstawa jedną z najpopularniejszych drużyn, jakie istnieją w komiksach. W jej skład wchodzą młodzi adepci, którzy aspirują do bycia superbohaterami. W tej serii, nastawionej na akcję i przygodę, Dick Grayson wychodzi z cienia, aby stać się liderem dla grupy nieulękłych bohaterów takich jak Starfire, Raven i inni. W głównych rolach występują Brenton Thwaites. Teagan Croft, Anna Diop oraz Ryan Potter. W nowym sezonie zobaczymy również takich bohaterów jak Ravager, Jericho, Aqualad, Superboy czy pies Krypto.

Producentami serialu są: Greg Berlanti (Arrow, Flash, Supergirl, Legends od Tomorrow), Akiva Goldsman (Piękny umysł, Człowiek ringu, Star Trek: Discoveryoraz Geoff Johns (Arrow, Flash).

Premiera 1. sezonu Titans miała miejsce 12 października 2018 roku. Sezon pierwszy składa się z 13 odcinków. Drugą serię zobaczymy już 6 września.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?