Titans – Batman i Deathstroke w zwiastunie 2. sezonu!

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun 2. sezonu Titans! W zapowiedzi możemy zobaczyć nowych bohaterów serialu m.in. Bruce’a Wayne’a i Deathstroke’a! Premiera nowej serii już we wrześniu!

Zobacz również: Legendarny głos Batmana wystąpi jako Bruce Wayne w najnowszym crossoverze Arrowverse!

Produkcja przedstawa jedną z najpopularniejszych drużyn, jakie istnieją w komiksach. W jej skład wchodzą młodzi adepci, którzy aspirują do bycia superbohaterami. W tej serii, nastawionej na akcję i przygodę, Dick Grayson wychodzi z cienia, aby stać się liderem dla grupy nieulękłych bohaterów takich jak Starfire, Raven i inni. W głównych rolach występują Brenton Thwaites. Teagan Croft, Anna Diop oraz Ryan Potter. W nowym sezonie zobaczymy również takich bohaterów jak Ravager, Jericho, Aqualad, Superboy czy pies Krypto.

Producentami serialu są: Greg Berlanti (Arrow, Flash, Supergirl, Legends od Tomorrow), Akiva Goldsman (Piękny umysł, Człowiek ringu, Star Trek: Discoveryoraz Geoff Johns (Arrow, Flash).

Premiera 1. sezonu Titans miała miejsce 12 października 2018 roku. Sezon pierwszy składa się z 13 odcinków. Drugą serię zobaczymy już 6 września.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?