Wiedźmin – Tomasz Bagiński i Lauren S. Hissrich komentują zwiastun serialu

Netflix zamieścił w sieci nowy materiał promujący serial Wiedźmin. W kilkuminutowym wideo showrunner Lauren Schmidt Hissrich oraz producent wykonawczy Tomasz Bagiński odkrywają tajemnice serialu oraz komentują sceny ze zwiastuna.

Z minirozmowy dowiadujemy się kilku interesujących rzeczy. Przykładowo, w serialu zobaczymy sporo potworów, w tym stworzonych specjalnie na potrzeby serialu, które inspirowane były polskim folklorem. Potwierdzono również, że Henry Cavill sam wybrał konia, który pojawi się jako Płotka, a także zrezygnował z kaskaderów i brał udział we wszystkich scenach akcji i walk. Podobnie jest z informacją, że w Wiedźminie dominować będą efekty praktyczne, a nie komputerowe. Poniżej możecie zapoznać się z pełnym materiałem od Netflixa.

Zobacz również: Wiedźmin – Sapkowski zachwyca się zwiastunem i opowiada o funkcji konsultanta serialu

Oparty na kultowej sadze Andrzeja Sapkowskiego Wiedźmin opowiada o przygodach Geralta z Rivii, samotnego łowcy potworów, który stara się znaleźć swoje miejsce w świecie. Przeznaczenie prowadzi go do spotkania z potężną czarodziejką i młodą księżniczką w niesamowitej podróży przez Kontynent.

Pierwszy sezon Wiedźmina liczyć będzie osiem odcinków, które zadebiutują w serwisie Netflix 20 grudnia 2019 roku. Drugi sezon ma zadebiutować w 2021 roku.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: Netflix

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?