Bad Boy – Sprawdziliśmy, w których kinach możesz zobaczyć film za 14,90zł!

Od początku 2020 roku na wielkim kinowym ekranie można oglądać liczne polskie produkcje. Zaczynając od Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa, przez komedię Mayday, Psy 3. W imię zasad z Bogusławem Lindą w roli głównej a kończąc na ekranizacji bestsellera Blanki Lipińskiej 365 dni.

W ten weekend wielkie kinowe ekrany opanował Patryk Vega i jego najnowszy film Bad Boy. Kontrowersyjny reżyser tym razem zgłębił środowisko piłkarskie. Wiele osób miniony, walentynkowy weekend spędziło w kinie i choć mają ochotę zobaczyć stadionową mafię, kiboli, ustawianie meczów, szemranych właścicieli klubów, wielkie pieniądze i jeszcze większe przekręty, to pojawia się pytania czy w tym miesiącu mogą po raz kolejny wybrać się do kina?

Czy kino w Polsce jest za drogie? Takie pytanie z pewnością zadawał sobie niejeden miłośnik filmu. Nawet jeśli istnieją jakieś akcje promocyjne, to często nie pamiętamy, którego dnia wybrać się na seans, by nie przepłacić. Dla każdego, kto chciałby wybrać się na najnowszy film Patryka Vegi i zobaczyć na wielkim ekranie Antoniego Królikowskiego, Macieja Stuhra i Katarzynę Zawadzką, mamy dobrą wiadomość! Są w Polsce kina, w których bilet od poniedziałku do niedzieli kosztuje 14,90zł. Co ważne, nie trzeba nigdzie się zapisywać, wysyłać SMS-ów czy pokazywać specjalnych kodów.

Bilety na Bad Boy oraz każdy inny film z repertuaru kupisz za 14,90zł w:

  • kinach sieci Multikino: Lublin, Katowice, Kielce, Poznań 51, Sopot, Szczecin, Tychy, Wrocław, Zabrze, Kraków, Rybnik, Bydgoszcz, Rzeszów, Olsztyn, Radom i Włocławek,
  • kinach sieci Cinema3D: Biała Podlaska, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Kalisz, Kłodzko, Warszawa Reduta, Mielec i Tarnów.

Cena 14,90zł dotyczy absolutnie wszystkich filmów – zarówno filmu Bad Boy, polskiego filmu erotycznego 365 dni, kameralnego dramatu, jak i wysokobudżetowego widowiska. Szczegółowy repertuar znajduje się na stronie www.multikino.pl oraz www.cinema3d.pl

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: kadr ze zwiastuna Bad Boy

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?