Co obejrzeć po: Kto zabił Sarę? Podobne seriale kryminalne

Nieoczekiwanie Kto zabił Sarę? – nowy, meksykański serial Netflixa zdobył niezłą popularność w Polsce. Po weekendzie był najczęściej oglądaną produkcją na platformie. Historia Alexa, który po osiemnastu latach w więzieniu wychodzi na wolność i jedyne, czego chce to zemsty za śmierć siostry, przypadła do gustu większości widzów. W związku z tym przygotowaliśmy podobne do Kto zabił Sarę? propozycje seriali. Wszystkie znajdziecie na Netflixie!


SERIALE PODOBNE DO KTO ZABIŁ SARĘ?

1. Mroczne pożądanie

Listę wskazującą podobne seriale do Kto zabił Sarę? otwiera Mroczne pożądanie. Główną bohaterką jest Alma (Maite Perroni), która za namową przyjaciółki wybiera się do niej na weekend. Obie udają się do klubu, gdzie Alma poznaje Daria (Alejandro Speitzer) i wraca z nim do domu. To, co miało być wyskokiem na jedną noc niestety nie zakończyło się wraz z powrotem kobiety do męża. Następnego dnia Alma dowiaduje się o śmierci przyjaciółki, która teoretycznie wygląda jak samobójstwo. Policja ma jednak pewne wątpliwości. Dario natomiast jest jej nowym studentem. Mroczne pożądanie to meksykański thriller erotyczny z ogromną ilością sekretów. Stylistyka jest bardzo ciężka i mroczna, co idealnie pasuje do całej idei serialu.

2. Ktoś musi umrzeć

Ktoś musi umrzeć to hiszpańsko-meksykańska miniseria, która składa się jedynie z trzech odcinków. Po pobycie w Meksyku młody Gabino (Alejandro Speitzer) powraca do rodzinnej Hiszpanii. Jako towarzysza podróży zabrał ze sobą przyjaciela, Lazaro (Isaac Hernandez). Rodzice Gabino mają dla niego wielkie plany. Przede wszystkim ożenek z córką przyjaciół. Szybko jednak w małej społeczności zaczynają krążyć plotki o rzekomym związku pomiędzy Gabino i jego przyjacielem. W Hiszpanii lat 50. było to nie zaakceptowania, a za homoseksualizm groziły poważne kary. Kiedy fabuła zbliża się do punktu kulminacyjnego na jaw wychodzą głęboko skrywane sekrety, które doprowadzą do wielkiej tragedii – ktoś będzie musiał umrzeć. Pozycja obowiązkowa, jeśli chcesz obejrzeć wszystkie dobre seriale podobne do Kto zabił Sarę?

kto zabił sarę seriale podobne netflix

Mroczne pożądanie, fot. Netflix

3. Pełne morze

Głównymi bohaterkami Pełnego morza są siostry – Eva (Ivana Baquero) i Carolina (Alejandra Onieva), które wsiadają na pokład luksusowego transatlantyku. Podróż do Brazylii ma być dla nich nowym początkiem – po wojnie i śmierci ojca. Ewa pragnie zostać pisarką, a Carolina planuje wyjście za mąż za właściciela statku. Podczas rejsu pomiędzy Evą a Nicolasem (Jon Kortajarena) rozwija się uczucie. Sielanka zostaje jednak przerwana przez zagadkową śmierć, do której dochodzi na statku. Później siostry Villanueva odkryją, że morderstwo jest powiązane z tajemniczą przeszłością ich ojca.

4. Bałagan, jaki zostawisz

Bałagan, jaki zostawisz to ekranizacja książki Carlosa Montero o tym samym tytule. Główną bohaterką jest Raquel (Inma Cuesta), która przeprowadza się do małego miasteczka, z którego pochodzi jej mąż. Kobieta ma rozpocząć pracę, jako nauczycielka literatury w szkole średniej – instytucie Novariz. Pierwszego dnia dowiaduje się, że jej poprzedniczka popełniła samobójstwo, a uczniowie byli z nią mocno związani. Na przestrzeni kilku dni zacznie podejrzewać, że Viruca (Barbara Lennie) w rzeczywistości mogła zostać zamordowana. Sama otrzymuje groźby i ktoś ją szantażuje. Raquel w końcu odkrywa, co łączyło Virukę z jednym z uczniów i że duża część mieszkańców miasteczka ma na jej punkcie obsesję.

seriale jak kto zabił sarę

Bałagan, jaki zostawisz fot. Netflix

5. Toy Boy

Po upojnej imprezie Hugo Beltran (Jesus Mosquera), tancerz erotyczny, budzi się na swojej łodzi i znajduje tam spalone zwłoki. Nie pamięta nic, z tego co się wydarzyło. Za morderstwo męża kochanki zostaje skazany na 15 lat więzienia. Po siedmiu latach odwiedza go ambitna prawniczka, Triana (Maria Pedraza). Obiecuje mu uchylenie wyroku i nowy proces, w którym udowodni, że jest niewinny. Hugo początkowo jej nie ufa, ale ta wyciąga go z więzienia i razem rozpoczynają śledztwo, które ma na celu odnalezienie winnego okrutnego morderstwa. Oczywiście rodzi się między nimi uczucie, które nie ma szans przetrwać z uwagi na to, że prowadzą totalnie różne życia – ona ma świetlaną przyszłość w wielkiej firmie prawniczej, a on jest karanym striptizerem, którego przyszłość nie maluje się w różowych barwach. Toy Boy jest serialem wypełnionym mrocznymi sekretami, które napędzają skomplikowaną fabułę. Zdecydowanie warto obejrzeć, jeśli szuka się seriali jak Kto zabił Sarę?


To były seriale podobne do Kto zabił Sarę?

Zobacz również:

Co obejrzeć po: Alienista. Podobne seriale w mrocznym klimacie!

Polskie seriale na Netflix! I TOP 20

Najlepsze hiszpańskie seriale z Netflix, HBO, CDA Premium i nie tylko!


ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?